fbpx

Фольксваген VW ID4

6 октября 2022

Новий та стильний Volkswagen ID.4 вже в Україні на складі у ЕЛМОБ більше 30 авто!

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ за телефонами

+380636866359 (Вайбер, Телеграм)   Сергій

 

Електромобіль – це автомобіль майбутнього

 

Електромобілі – це рішення майбутнього. Маючи такий автомобіль, вам не потрібно турбуватися про вартість бензину, тому що ви можете заряджати свій автомобіль будь-де. Ще однією перевагою електромобілів можна назвати вартість обслуговування, оскільки вони значно відрізняються від звичайних автомобілів із ІС.

 

Технічне обслуговування електромобіля — це оновлення програмного забезпечення та профілактичні роботи, здебільшого пов’язані з гальмами та рульовою рейкою. Сам по собі електродвигун не потребує особливого догляду, практично не схильний до корозії і витримує високі навантаження. Крім того, сучасні електромобілі можуть запропонувати великий запас ходу, як у Volkswagen Id4.

 

Економія на електромобілі

 

Електромобіль Volkswagen ID4 — чудовий автомобіль, якщо ви поціновувач комфорту і хочете забути, що таке черга на заправці. Завдяки запасу ходу до 550 кілометрів цей електромобіль здатний задовольнити потреби більшості користувачів та запропонувати їм велику економію.

 

Volkswagen дуже уважно ставиться до вимог своїх шанувальників. Створюючи новий електромобіль, розробники прагнули створити автомобіль, здатний майже на все. Таким чином, в лінійці Volkswagen ID4 є кілька моделей одночасно, залежно від ваших бажань і очікувань.

 

Яке обладнання Volkswagen ID4 доступне для користувачів?

 

Усього користувачам пропонується 4 моделі Volkswagen ID4 Crozz, кожна зі своїми унікальними характеристиками. Якщо говорити про особливості оснащення нового електромобіля Volkswagen, їх перелік буде виглядати наступним чином.

 

Модель Crozz Pure

 

Це обладнання є найдоступнішим в порівнянні з рештою. Volkswagen ID4 Pure оснащений двигуном потужністю 125 кВт, незалежною задньою підвіскою та запасом ходу до 400 кілометрів. Volkswagen ID4 в комплектації Pure оснащений пластиковим облицюванням рульового колеса, а також камерою заднього виду для зручнішого паркування.

 

Crozz Pure+

 

Volkswagen ID4 Pure+ — це вдосконалене обладнання з більшим запасом ходу та потужнішим електродвигуном. У електромобілі Volkswagen ID4 Pure+ запас ходу, доступний для вас, становить 550 кілометрів, а потужність електродвигуна – 150 кВт. Що стосується комфорту – автомобілі в цьому пакеті пропонують ті ж функції, що і звичайний Volkswagen ID4 Pure.

 

Lite Pro

 

Volkswagen ID4 Pro — це комплект електромобілів преміум-класу, що пропонує найкраще з найкращого. Автомобіль у цьому варіанті має запас ходу до 550 кілометрів та потужність двигуна 150 кВт. На перший погляд, здається, що Volkswagen ID4 Pro нічим не відрізняється від своїх попередників, але це відчуття зникає відразу після знайомства з доступними опціями.

 

На відміну від попередніх моделей, Volkswagen ID4 Pro оснащений попередженням про виїзд зі своєї смуги руху, системою допомоги для утримання автомобіля на смузі, камерою з кутом огляду 360 градусів та деякими іншими приємними опціями. Volkswagen ID4 Pro також оснащений масажними кріслами в рамці з алькантари та має зручне упарвління.

 

 PRIME 4WD

 

Цей пакет майже аналогічний до попереднього, але з повним приводом. На відміну від попередньої моделі, Volkswagen – PRIME 4WD має двигун потужністю 225 кВт та запас ходу до 500 кілометрів. Таке співвідношення потужності та запасу ходу дозволяє власникам PRIME 4WD почуватися вільно як на дорогах загального користування, так і на лісових дорогах. Якщо ви хочете відчути усю потужність електромобілів Volkswagen – ця модель для вас!

 

Кожна деталь Volkswagen Id4 заслуговує на увагу, тому що цей автомобіль дає вам можливість заощадити з максимальним комфортом. Як купити електромобіль вже сьогодні, не переплачуючи жодної копійки за Volkswagen ID4 та інші моделі?

 

Компанія Elmob є лідером на ринку електромобілів України, маючи 9-річни1 досвід у галузі

 

Наша компанія вже 9 років займається продажем електромобілів ще від часів гаражних ентузіастів до лідерів українського ринку. У нашому каталозі ви можете придбати Volkswagen ID4 та інші електромобілі прямо зі складу у Києві. Всі автомобілі є в наявності, але кількість обмежена! Співпрацюючи з нами, наші клієнти можуть заощадити до 5000 доларів на покупку електромобілів.

 

Тому зв’яжіться з нами або зайдіть в офіс і вже сьогодня сядьте за кермо свого новенького Volkswagen id4.

 

Пройти тест-драйв