fbpx

FSD 10.13 — оновлення автопілоту. Розпочато тестування

18 июля 2022

FSD 10.13

Оновлення FSD 10.13 надійшло на кілька днів пізніше, ніж очікувалося, але останню версію бета-версії Full Self-Driving (FSD) від Tesla почали розповсюджувати поміж  автомобілів співробітників для внутрішнього тестування перед публічним випуском. Як і у випадку з кількома попередніми внутрішніми випусками, примітки до випуску бета-версії FSD 10.13 (2022.16.3.5) були опубліковані та показують, що має бути ряд покращень якості.

Згідно з ними, однією з найбільших змін є покращення поведінки під час незахищених поворотів ліворуч. Минулого тижня це вже було зазначено Ілоном Маском , і в примітках до випуску конкретно згадується бета-тестер FSD Чак Кук і його важкий поворот ліворуч через три смуги зустрічного руху, який він наполегливо тестував протягом останнього року.

У примітках до випуску пояснюється, що було покращено прийняття рішень щодо позиції для зупинки та швидкості автомобіля під час «підкрадання» для видимості. Ще одна скарга, яка, схоже, буде покращена в FSD 10.13, стосується центрування смуг на широких житлових дорогах. Поширеною скаргою дотепер було те, що автомобіль заїжджає занадто далеко в центр дороги, коли вона широка і не має пофарбованих ліній. Також було внесено ряд покращень завдяки використанню більшої кількості даних у навчальному наборі, наприклад покращене виявлення тварин, виявлення припаркованих транспортних засобів, динамічне виявлення об’єктів, а також покращене виявлення та розпізнавання знаків швидкості.

Залежно від того, як пройде внутрішнє тестування, якщо серйозних помилок не буде виявлено, ми можемо побачити публічний випуск FSD 10.13 в ці вихідні,  відповідно до графіку, наданого Маском минулого тижня. Однак, враховуючи те, що для внутрішнього випуску знадобилося більше часу, ніж очікувалося, не буде дивним побачити оновлення пізніше наступного тижня.

Черговий раз ми бачимо як Тесла вдосконалює свої технології і відповідає на запити користувача. Прогресивність, інноваційність — це слова які завжди звучать при згадуванні компанії Ілона Маска і несумнівно мотивують дати шанс електрокарам Тесла, згодом стати власником цього авто і вже на практиці впевнитися, що Тесла відкриває двері у майбутнє! Якщо ви вирішили випробувати цей електрокар — компанію ELMOB залюбки допоможе! Приходьте, беріть своїх друзів та близьких.  У нас ви зможете взяти Tesla в оренду або пройти безкоштовний тест-драйв.  А якщо ви вже зважилися на купівлю автомобіля Тесла – ми з радістю вам допоможемо, наші менеджери зможуть підібрати машину саме для вас та врахувати усі ваші побажання.

 • Нові кольори Tesla Model Y
 • Yema E70 — електрокар китайського виробництва
 • FSD 10.13 — оновлення автопілоту. Розпочато тестування
 • Качество покраски Тесла. Проверим?
 • ELMOB відновлює свою  роботу
 • Технология Tesla Summon
 • Обзор Tesla Model Y спустя год эксплуатации
 • Приложение Тесла не устаёт радовать!
 • О возгорании электромобилей Тесла!
 • Tesla Model 3 завоёвывает страны!
 • Пройти тест-драйв