fbpx

VOLKSWAGEN ID.6 CROZZ

26 августа 2022

VOLKSWAGEN ID.6 CROZZ

VOLKSWAGEN ID.6 CROZZ

Компанія Volkswagen представила великий семимісний електрокар, розроблений спеціально для китайського ринку  — Volkswagen ID.6Volkswagen підкреслює, що ID.6 «спеціально розроблений для потреб і побажань клієнтів щодо простору, функціональності, дизайну та, зокрема, досвіду користувача». Автомобіль приблизно на 30 см довший за ID.4, що дозволяє вмістити до семи місць. Інтер’єр — простий, мінімалістичний і дуже просторий.

«Особливості ID.6 включають колісні диски 19”-21”, другий ряд сидінь, який можна регулювати поздовжньо, і великий панорамний скляний дах. Панорамний люк, який відкривається, доступний як додаткова функція»

Volkswagen додає, що ID.6 поставляється без будь-яких фізичних кнопок і перемикачів.

«Концепція роботи використовує 12-дюймовий дисплей із сенсорним екраном і «Hello ID». Голосове керування.Інноваційний ID.Light – вузька смуга світла під лобовим склом – надає водієві інтуїтивно зрозумілу підтримку.

В якості опції доступний проекційний дисплей доповненої реальності, який поєднує деякі сповіщення з реальністю – наприклад, стрілки повороту від навігаційної системи проектуються на правильну смугу дороги.

Системи допомоги IQ.Drive роблять водіння ще більш спокійним; зокрема Travel Assist. Програмне та апаратне забезпечення ID.6 має інноваційний архітектурний дизайн, що дозволяє клієнтам оновлювати свої автомобілі після покупки».

Технічні данні:

Марка: VOLKSWAGEN

Модель: ID.6 CROZZ

Запас ходу (NEDC): 586

Місткість батареї: 84.8

Загальна максимальна потужність (кВт): 150

Тип кузова: Кросовер

Тип батареї: Потрійна літієва

Рідке охолодження батареї: Так

Пройти тест-драйв